Beerze Bulten
 

Beleef Beerze Bulten

Bij Beerze Bulten beleef je een vakantie vol contrasten: midden in de natuur en boordevol avontuur. Of je nu verblijft in een tent of kiest voor een comfortabele accommodatie, samen geniet je hier van een onvergetelijke tijd.

Kinderen spelen urenlang in het Giga Konijnenhol, spetteren in het Zwemparadijs en doen enthousiast mee met het uitgebreide animatieprogramma. Ondertussen komen ouders helemaal tot rust in de sauna of tijdens een heerlijke beautybehandeling.

Hier gaan actie en ontspanning hand in hand. Wat je ook doet, het zijn de momenten samen die je vakantie echt bijzonder maken. 

Beerze Bulten

Bultje heeft een nieuwtje! Schrijf je in en blijf op de hoogte!

Beveiligd door reCaptcha, privacybeleid en servicevoorwaarden zijn van toepassing.
Beerze Bulten
 

Achter elke boom een nieuw avontuur

Tegenover de hoofdingang van Beerze Bulten ligt een groot bos, een bos waar avonturen schuilen en ontdekkingen gedaan worden. Hier maak je een fijne wandeling of leg je je kleedje neer voor een picknick.

Op pad met de Rangers

Word een echte Ranger, met overal een opdracht, raadsel of verwijzing. De route op de kaart is met een stippellijn aangegeven. Trek je beste schoenen aan en ontdek de natuur en dieren van het woud!

 Ontmoet de Beerze-vriendjes

Bultje

Bultje

Broer / Zussen: Zusje Bibi
Favoriete eten: Wortels en Worteltaart
Mijn lievelingssport is: Voetbal
Weetje over mij: Ik ben de mascotte van Heracles
Levensmotto: ‘Doe eens iets voor een ander’ 

Bibi

Bibi

Woonplaats: Beerze
Hobby's: Dansen en lezen
Dit wil ik later worden: Een boekenschrijfster
Dit vind ik leuk om te doen: Knuffelen met Bultje
Levensmotto: ‘Wie danst en leest, viert elke dag feest’

Albert

Albert Albino

Geboorteplaats: De grote stad
Mijn favoriete dier: De bonte specht
Waar kom ik tot rust: In mijn moestuin
Supertalent: Ik ken alle planten en dieren van Beerze
Levensmotto: Ga lekker met de flow 

Leer de echte Bultje Boks!

Bultje Boks

Angela S.
Youpi! Lodge

“De liedjes, de shows allemaal geweldig. En dat Eefje toen we haar tegenkwamen even binnen in ons huisje kwam. Dat vonden de kinderen helemaal fantastisch. Het zijn de kleine dingen die dit park zo geweldig maken.”

699 beoordelingen
9,2

Onze gasten geven ons gemiddeld een 9,2.

Eline R.
Bungalow

“We hebben een topvakantie gehad met het gezin. Met name de buitenspeeltuin met de waterpomp was populair bij onze kids. We hebben genoten van een superfijn park en plek. We komen graag nog een keer terug.”

 

Bultje heeft een nieuwtje! Schrijf je in en blijf op de hoogte!

Beveiligd door reCaptcha, privacybeleid en servicevoorwaarden zijn van toepassing.
Bultje