/_photos/albums/banners/Giga_Konijnenhol/Theater-05.jpg/_photos/albums/banners/Giga_Konijnenhol/GKH-03.jpg/_photos/albums/banners/Giga_Konijnenhol/GKH-02.jpg

Giga Schoolreis arrangement

 

Klimmen, klauteren en spelen…

meedoen in het theater… 


Wij heten u rond 09.30-10.00 uur van harte welkom.

Wij wachten de kinderen op bij de bus en gaan daarna naar het Giga Konijnenhol of het buitentheater (bij mooi weer). Hier krijgen de kinderen uitleg over hoe de dag er uit zal zien.

 

Daarna kunnen de kinderen zich heerlijk uitleven in het soft-play systeem op de bovenverdieping en met de vele spelletjes op de benedenverdieping. Om 11.30 uur volgt de spetterende theatershow.

 

Rond de klok van 12 worden de ongetwijfeld hongerige maagjes gevuld met heerlijke frietjes en 3 minisnacks met mayonaise.

Als het mooi weer is kunnen de kinderen daarna heerlijk spelen op het Giga Konijnenveld (recreatieplas). Tijdens het schoolreisje is er genoeg ranja voor de kinderen en koffie/thee voor de begeleiders.

 

Voor men weer naar huis vertrekt nog even een verkoelend waterijsje…

Tenslotte: uitzwaaien en tot de volgende keer!

 

Volledig verzorgd, van het leuke informatiepakket tot en met de limonade en frietjes!

Kinderen € 8,00 p.p.

Begeleiders € 5,- p.p.

 

 

Check Beschikbaarheid Schoolreisjes  Direct Reserveren Schoolreisje

 

Heeft u ons Giga Konijnenveld al ontdekt?

Meer informatie

Stem
Goed doel 2012
Goed doel 2012
Make-A-Wish® NederlandKijk snel!
Aanbiedingen
Aanbiedingen
Bekijk hier onze laatste aanbiedingen!Kijk snel!
Nieuw: Buitenspeeltuin
Nieuw: Buitenspeeltuin
Ruim 10.000m2 speelplezier!Kijk snel!
Prijzenfestijn
Prijzenfestijn
BB laat Roompot en Landal achter zich...Kijk snel!